O nas

Parytet  działa na rynku zarządzania wierzytelnościami od 1995, od roku 2000 r. w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Początkowo głównym przedmiotem działalności spółki była windykacja, obrót oraz pośrednictwo w obrocie wierzytelnościami. Wraz z rozwojem firmy oferta usług była poszerzana o kolejne elementy takie jak: wywiad gospodarczy, monitoring należności, długoterminowy monitoring zdolności płatniczej, szkolenia i doradztwo w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Od 1995 roku wspieramy Przedsiębiorców w zagadnieniach związanych z :

Wiele projektów zrealizowaliśmy z ramach konsorcjów zadaniowych z naszymi partnerskimi Kancelariami Prawniczymi i Kancelarią Doradców Podatkowych.

Naszą misja jest:

„Być efektywną i sprawną organizacją stosującą najlepsze praktyki rynkowe, zapewniającą Klientom bezpieczeństwo Ich należności w obrocie gospodarczym poprzez skuteczną obsługę i rzetelną informację.”

Dążymy do tego aby nasz znak firmowy kojarzył się z zaufaniem i fachowością, a zadowolenie klientów przyczyniało się do rozwoju firmy i umacniania jej pozycji na rynku.
Uznając jakość za fundamentalny czynnik zapewnienia satysfakcji Klientów i przewagi konkurencyjnej, Zarząd Parytet Sp. z o.o. ustanawia, w oparciu o misję Spółki,

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę fachową i umiejętności. Dbając o profesjonalizm naszych pracowników wdrożyliśmy w firmie system szkoleń będący gwarancją stałego doskonalenia ich kompetencji zawodowych. Nad pracą naszych specjalistów, czuwają radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem i praktyką.

Zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy:

  • dbałość o wysoką jakość usług realizowana poprzez stałe ich doskonalenie
  • stosowanie metod i instrumentów zgodnych z prawem, efektywnych i tak dobranych by nie wpływały negatywnie na relacje handlowe Klienta z jego kontrahentem
  • czytelne zasady wynagradzania i rozliczeń z Klientem

Powierzone nam zadania realizujemy rzetelnie i skutecznie.